PŘEDNÁŠEJÍCÍ:

Ivan Kobelev, trenér a facilitátor, nezlomný pozitivista. Talentovaný školitel, kreativec a nadšenec do vzdělávání, osobního rozvoje a objevování nových přístupů v procesu učení.

Vystudoval chemické inženýrství, ekonomii a management. Pracovní zkušenosti čerpal na různých místech, od Akademie věd po Microsoft, ale také v inkubátoru pro veřejně prospěšné start-upy. Od roku 2013 pravidelně školí v ČR a po celé Evropě. Věří v sílu neformálního a participativního vzdělávání, kreativních technik a celistvého přístupu. Působí i jako kouč (práce s osobností) a host (návrh skupinových konverzací). Velmi odlišné poznatky z nejrůznějších organizací spolu kombinuje, a tak pro své posluchače vytváří programy, které sedí jejich potřebám, ale jinak by jim bohužel nebyly dostupné.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT:

Kromě prima kolektivu se můžete těšit na zábavný a kreativní workshop. Tématem bude dialog, komunikační techniky, jak dojít k cíli a vyhnout se narůstajícím konfliktům, jak komunikovat o nepříjemnostech a zachovat si dobré vztahy. Budeme se bavit o komunikačních bariérách, sdílet zkušenosti a čeká nás i kuriózní aktivita s myšími pastičkami.

PRO KOHO JE WORKSHOP URČENÝ:

Vítáme jak začínající projektové manažery a studenty, tak zkušené odborníky, kteří se nebojí sdílet svoje zkušenosti. Žádné zvláštní předpoklady nejsou potřeba, pouze dobrá nálada a chuť něco nového se dozvědět.

ZÁVAZNÁ REGISTRACE JE NA NAŠEM WEBU. Neváhejte a zaregistrujte se co nejdříve.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

  • Workshop je zdarma.
  • Předpokládaná doba trvání 2 hodiny.
  • Na místě bude připraveno občerstvení v podobě pikniku.
  • Po akci je plánované posezení v nedaleké restauraci.
  • V případě nepříznivého počasí budou všichni přihlášení účastníci s předstihem informováni o změně místa konání.

Nechcete, aby Vám utekla, žádná naše akce? Sledujte nás na Facebooku.

Těšíme se na Vás!

Tým IPMA Young Crew Czech Republic