PŘEDNÁŠEJÍCÍ:

Ing. Miloš Lokajíček disponuje mnohaletou praxí v IT, projektovém řízení a v oblasti rozvoje startupů. Je absolventem Vysoké školy ekonomické, kde studoval Informační systémy a technologie. Během své pracovní kariéry se věnoval jak jednoduchým webovým aplikacím, tak propojení sofistikovaných podnikových systémů. Praxi tak získal v mikropodnicích i korporátním prostředí. Je členem Advisory Board v Prague Startup Centre. Aktuálně pracuje v technologickém spin-off Suitest zaměřeném např. na automatizované testování aplikací pro chytré televize.

 

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT:

Účastníci se dozví o strastech a radostech řízení projektů ve startupech, o kompetencích projektového manažera v takto specifickém prostředí, nutnosti rychlého rozhodování a jak se vyhnout neúspěchu a pádu (nejen) startupu. Součástí afterworku bude otevřená diskuze s lektorem s bohatou praxí.

 

PRO KOHO JE WORKSHOP URČENÝ:

Vítáme jak začínající projektové manažery a studenty, tak zkušené odborníky, kteří se nebojí sdílet svoje zkušenosti. Žádné zvláštní předpoklady nejsou potřeba, pouze dobrá nálada a chuť něco nového se dozvědět.

ZÁVAZNÁ REGISTRACE JE NA NAŠEM WEBU. Neváhejte a zaregistrujte se co nejdříve.

 

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

  • Workshop je zdarma.
  • Předpokládaná doba trvání 2 hodiny.
  • Na místě bude připraveno drobné občerstvení.
  • Po akci je pro zájemce plánováno posezení v nedaleké restauraci.

 

Nechcete, aby Vám neutekla žádná naše akce? Sledujte nás na Facebooku.

 

Těšíme se na Vás!

Tým IPMA Young Crew Czech Republic