x1.jpg.pagespeed.ic.hvDXsinOm0

www.hmpartners.cz

HM PARTNERS s.r.o. je poradenská a vzdělávací společnost působící v oblasti vedení lidí, strategického rozvoje organizací, zvyšování kvality a produktivity. Její aktivity vycházejí ze zkušeností a přístupů nejúspěšnějších světových firem zpracovaných do jednoduchých realizačních aplikací a modelových řešení.

Komplexní portfolio služeb zahrnuje nejen vzdělávání, ale i přímou pomoc se zaváděním do praxe jak projektového řízení, tak standardu Investors in People, zavádění principů štíhlé výroby, rozvoj měkkých, dovedností, zejména leadreship a udržitelný rozvoj – to vše v kombinaci s využitím podpory z fondů EU.

 127x86xspr_akr_COL_cd.png.pagespeed.ic.mJkSq379LO

Pro účely certifikace projektových manažerů našich klientů byl vytvořen vzdělávací program Projektové řízení v praxi – příprava na certifikaci IPMA, ve kterém je spojena jak příprava na certifikaci, tak i nácvik důležitých technik, metod a dovedností osvědčených v každodenní projektové praxi.Tento program, připravující na certifikaci stupně C a D, se skládá z modulů:

Modul 1: Základy řízení projektů (1 den)

Modul 2: Vznik a příprava projektu (2 dny)

Modul 3: Realizace a zakončení projektu (2,5 dne)

Modul 4: Příprava k certifikační zkoušce (1,5 dne)

Do výuky v rámci tohoto programu jsou promítnuty dlouholeté zkušeností lektorů z oblasti průmyslových podniků i veřejné správy.

Popis obsahu a struktury jednotlivých kurzů v rámci tohoto programu si máte možnost prohlédnout ZDE.