12. - 13. listopadu 2015

Hotel Skalský dvůr (Bystřice nad Pernštejnem)

Program akce s podkladovými prezentacemi pro stažení

Shrnující zpráva k proběhlé akci 

 
 

 Těšíme se na Vaši účast v dalším ročníku Quo vadis PM 2016

Jakoukoliv zpětnou vazbu k proběhlému ročníku nebo i nápady pro další ročník prosím zasílejte mailem na organizátora akce


Partneři akce

Jako obvykle hledáme pro akci partnera akce. Oproti finančnímu příspěvku nabízíme možnost propagace společnosti formou:

  • distribuce tištěných materiálů
  • příspěvku v hlavním programu akce (příspěvek musí být k tématu akce)
  • prezentace/workshopu v samostatném salónku v paralelním programu akce

Partner současně obdrží volné vstupy na akci.

Přesný rozsah plnění je závislý od konkrétní finanční částky.


Obecné informace

Quo vadis PM pod svým novodobým názvem (od r. 2013) je pravidelnou odbornou akcí SPŘ s rozšířenou možností diskuse nad příspěvky ke zvolenému tématu akce. Pro diskusi je vymezen dostatečný časový prostor a pro letošní ročník plánujeme diskusi i věcně moderovat (tj. navozovat konkrétní otázky pro diskusi k tématu příspěvku apod.).

Quo vadis PM nemá za cíl zahrnout účastníky nekonečnou sérií příspěvků kdy v polovině akce si již člověk nepamatuje příspěvky ze začátku. Počet příspěvků s ohledem na plánovanou diskusi je omezen.

Quo vadis PM má každý rok zvolené dané téma. Přípěvky a celá diskuse probíhá zejména k danému tématu. Příspěvek mimo téma je možný, ale podléhá "schválení" s ohledem na jeho vhodnost a množství takových příspěvků.

Quo vadis PM je i lehce odpočinkovou akcí. Nabízí zajímavý doprovodný program i příspěvek mimo svět projektového řízení ze sportovního, kulturního nebo jiného odvětví.