S lektorem Petrem Moučkou, tvůrcem účinného systému sebeobrany, projektovým manažerem, vizionářem, koučem a zejména zachráncem desítky lidských životů se naučíte, jak si v krizových chvílích stanovit priority, jednat smysluplně, týmově a účelně. Tato zkušenost je pak snadno přenositelná do jakékoli oblasti projektového řízení.

 

Afterwork proběhne dne 8. února od 17:30 hod v prostorách školicího centra Shine Consulting na Praze 6.

 

PŘEDNÁŠEJÍCÍ:

Workshopem provede Bc. Petr Moučka, podnikatel, mentor, konzultant, filantrop, šéf-instruktor vlastního systému sebeobrany SORUDO, ale také zkušený projektový manažer s praxí z 80 mezinárodních projektů, metodik, kouč či tvůrce unikátního systému sebeobrany pro paraplegiky a mnohé další. Smyslem jeho práce v Sorudo je naučit ostatní se bránit, zvládat krizové situace a probudit v každém jednotlivci morální zásady, které povedou k pomoci druhým.

Zajímavostí je, že se Petr díky svému podnikání dostal ke spolupráci s několika VIP osobnostmi. Referenci má např. od nejbohatšího muže planety, druhého českého astronauta, trenérky Emmy Watson či muže, který pracoval s hollywoodskými hvězdami a koordinoval  filmové megahity.

Více o Petrovi zde: skvelytah.cz

 

KOMU JE WORKSHOP URČENÝ:

Pro všechny zájemce o projektové řízení. Vítáme jak začínající projektové manažery, studenty, tak zkušené odborníky, kteří se nebojí sdílet svoje zkušenosti. Žádné zvláštní předpoklady nejsou potřeba, pouze dobrá nálada a chuť se něco nového dozvědět.

 

ZÁVAZNÁ REGISTRACE JE NÍŽE. Neváhejte a zaregistrujte se co nejdříve. Počet míst je kapacitně omezen.

 

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

Workshop je zdarma.

  • Předpokládaná doba trvání 2 hodiny.
  • Na místě bude připraveno drobné občerstvení.
  • Po akci je plánované posezení v nedaleké restauraci.

 

Nechcete, aby Vám utekla, žádná naše akce? Sledujte nás na Facebooku.

 

Těšíme se na Vaši účast!
Tým IPMA Young Crew Czech Republic

 

UPDATE: Aktuálně je na workshop přihlášený plný počet účastníků. Pokud máte o workshop zájem, tak se přihlaste a my Vám dáme vědět, pokud by se uvolnilo místo.