Workshopem provede kouč Martin Zikmund. Tvrdí, že život je jako ozubené soukolí, které se skládá z několika koleček, jejichž průměr i rychlost otáčení se mohou v čase měnit. Když se jednomu kolečku vylámou zuby, ovlivní to celé soukolí. Na workshopu nahlédneme pod pokličku jednotlivým kolečkům a řekneme si něco o tom, jak snížit zátěž celého soukolí jménem stres. Budeme pracovat s velkou dávkou upřímnosti sami k sobě. Bez toho se totiž toho, čemu se dnes říká „Work-Life Balance“, nedá dosáhnout.

PŘEDNÁŠEJÍCÍ:

Martin Zikmund vystudoval FEL ČVUT a podnikání a management v průmyslu na ČVUT. Svoji kariéru započal jako konzultant v oblasti technologického marketingu. Ve svých 22 letech se dopracoval k workoholismu, v 25 letech podstoupil operaci srdce a v 29 letech vážil přes 120 kilo a trpěl celou řadou zdravotních potíží. Pak změnil od základů svůj život. Cestoval, studoval starobylou buddhistickou techniku meditace (Kryia Yoga), změnil od základu svoji životosprávu a výrazně ubral na váze. V posledních letech se Martin intenzivně věnuje psychologii, teologii a meditaci, studuje Pražskou psychoterapeutickou fakultu a píše blog www.jecasnazmenu.cz. Mezi jeho soukromé klienty patří celá řada manažerů, majitelů firem, či třeba některé modelky a sportovci. Více se o něm dozvíte na www.nekouc.cz.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT:

Na workshopu si vyzkoušíte úlohy, které Vás navedou k poznání a udržení si ,,Work-Life Balance“ tak, abyste už nikdy nenarazili na pomyslné dno. Půjde o sebereflexi i otevřenou diskuzi.

Pro zájemce přinášíme malý tip, jak si zkrátit čekání na afterwork:  https://jecasnazmenu.cz/2016/06/14/proc-je-work-life-balance-nesmysl-a-jak-ho-dosahnout/.

PRO KOHO JE WORKSHOP URČENÝ:

Vítáme jak začínající projektové manažery a studenty, tak zkušené odborníky, kteří se nebojí sdílet svoje zkušenosti. Žádné zvláštní předpoklady nejsou potřeba, pouze dobrá nálada a chuť něco nového se dozvědět.

 

ZÁVAZNÁ REGISTRACE JE NA NAŠEM WEBU (níže). Neváhejte a zaregistrujte se co nejdříve. Počet míst je kapacitně omezen.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

  • Workshop je zdarma.
  • Předpokládaná doba trvání 2 hodiny.
  • Na místě bude připraveno drobné občerstvení.
  • Po akci je plánované posezení v nedaleké restauraci.

 

Nechcete, aby Vám utekla, žádná naše akce? Sledujte nás na Facebooku.

Těšíme se na Vás!

Tým IPMA Young Crew Czech Republic