20. května 2016 proběhly na Valné hromadě SPŘ volby členů výboru na další tříleté funkční období.

Novými členy výboru byli zvoleni:

Ing. Michal Beránek, beranek(at)cspr.cz
 MB_foto Po celou svojí dosavadní profesní kariéru pracuji v odborně – manažerských pozicích v oblasti implementace IT systémů, projektového řízení, IT architektury, procesního a business consultingu, a to většinou pro mezinárodní společnosti nebo pro české společnosti s významným podílem zahraničních aktivit.Ve své praxi jsem řídil řadu ICT a konzultačních projektů pro zákazníky ve sférách utility, telekomunikace, finance, výroba, služby i státní správa a samospráva.

Disponuji certifikátem IPMA® B a NSK.
Více informací o mě najdete na profilu v síti LinkedIn.

Ve výboru SPŘ jsem zodpovědný za strategii.

Ing. Jiří Krátký, kratky(at)cspr.cz
JK_foto V současnosti se zabývám především poradenstvím při rozvoji projektového řízení
v organizacích, tvorbou a realizací tréninků praktického projektového řízení, simulačních her a přípravou k mezinárodním certifikacím.Členem výboru SPŘ jsem byl již v letech 2007 – 2013.

Jsem spoluautorem knih o projektovém řízení, např. „5 kroků k úspěšnému projektu“, vytvořil jsem první český MOOC (otevřený videotrénink) projektového řízení na portálu SEDUO.CZ.

Disponuji certifikáty IPMA® C, IPMA® PMC, PMP® a PRINCE2® Practicioner.
Více informací o mě najdete na profilu v síti LinkedIn.

V SPŘ jsem zodpovědný za finanční řízení a marketing.

Ing. Zbyněk Krebs, krebs(at)cspr.cz

Ing. Přemysl Soldán, CSc., soldan(at)cspr.cz

Ing. Alena Vejsadová, Prezidentka společnosti; vejsadova(at)cspr.cz
 AV_foto Aktuálně se věnuji implementacím nástroje pro projektové řízení, řízení interních projektů.V rámci IPMA se pohybuji od roku 2008, kdy jsem byla členkou Skupiny mladých projektových manažerů při ACSA a následně jsem založila Young Crew Czech Republic. Od roku 2013 členkou IPMA Young Crew Management Board, kde mám na starosti rozvoj Young Crew po světě. Zároveň jsem Project Ownerem projektu Global eCollaboration Competition (GeCCo).

V roce 2015 mi vypršel certifikát IPMA® D, proto se chystám na certifikaci IPMA® C.

 

Více informací o mně najdete na profilu v síti LinkedIn

Jsem prezidentkou Společnosti pro projektové řízení. Zároveň mám ve Výboru na starosti rozvoj členské základny společnosti, Eventy a rozvoj Young Crew Czech Republic.